Deň otvorených dverí v Ružovej doline

Reportáž z dňa otvorených dverí
29. marca 2024
Krátky zostrih: Deň otvorených dverí
9. apríla 2024

Dňa 25.3.2024 sa v našej telocvični v Ružovej doline uskutočnil Deň otvorených dverí pri príležitosti osláv 20tého výročia založenia Slovenskej Asociácie Wushu. Podujatie otvoril tradičný tanec leva, po ktorom redaktorka televízie Ružinov TVR Veronika Vasilková privítala významných hostí. Po krátkych príhovoroch, majster Wang Yingshen prevzal banner od generálneho sponzora Hendriena Danasha  ako verejný symbol vzájomnej spolupráce. Potom už  reprezentačný tím Slovenskej asociácie wushu a majster Wang predviedli ukážky cvičení kungfu  a taiji. Po vystúpení bolo pre všetkých hostí pripravené malé občerstvenie ako aj dve torty pre účinkujúcich členov asociácie.

Bolo nám veľkou cťou, že pozvanie na naše podujatie prijali významné osobnosti ako veľvyslanec Čínskej ľudovej republiky, jeho excelencia Cai G, starosta mestskej časti Ružinov Martin Chren, vedúci Kancelárie Súdnej rady Martin Katriak a ďalší.

Ďakujeme všetkým , ktorí nás poctili svojou návštevou. Rovnako ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na zorganizovaní tohto podujatia.

Naša veľká vďaka patrí generálnemu sponzorovi Hendrienovi Danaschovi a firme Henris Immo s.r.o., a tiež pánovi Chen GuanMao a firme All.sk.

Za kvalitné snímky ďakujeme fotografom Ivanovi Pastorekovi a Jozefovi Priščákovi.

Veríme, že sa Vám všetkým páčilo a že ste si deň otvorených dverí s nami užili.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *